Умови доступності закладу для навчання осіб з ООП

На виконання Закону України «Про освіту» (2017 р. ст.19), Закону України «Про повну загальну середню освіту» (2020 р. ст.26), з метою забезпечення рівного доступу до освітніх послуг всіх учасників освітнього процесу у КЗ «Некрасовський ліцей» створюються відповідні умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами з урахуванням особливостей розвитку дітей: доступність будівель і приміщень, наявний пандус, доступний під’їзд до закладу, психолого-педагогічний супровід, налагодження співпраці з батьками.

1. Станом на 1 вересня 2022 року у закладі відкрито два класи з інклюзивною формою навчання, у яких навчається по одному учню з ООП;

2. З дітьми працюють досвідчені вчителі, асистенти вчителя, практичний психолог;

3. Для дітей з інклюзивною формою навчання створено позитивний клімат в освітньому середовищі;

4. Організовано додаткові освітні послуги:

Ø Індивідуальні корекційно-розвиткові заняття з практичним психологом;

5. Створено належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами:

Ø Створено кімнату відпочинку з можливістю для усамітнення.