День Соборності України

22 січня - особлива дата в історії України. У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель. 106 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР.

До свята у нашім ліцеї підготували ряд заходів: було проведено тематичні уроки, підготовано малюнкову добірку від учнів, інформаційний вісник для 5-11 класів, а також флешмоб-руханку для молодших школярів.

Нехай цей день, що символізує нашу єдність допоможе кожному з нас зберегти силу духу, бадьорість та оптимізм. Нехай у кожній родині буде мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Віримо в майбутнє рідної країни!

💛💙

На зображенні може бути: текст